Форвард збірної Португалії розігнався до швидкості 38,6 км/год в одній із контратак своєї команди у матчі проти Іспанії. За даними німецького телебачення, виконавши ривок у середині першого тайму, Кріш став найшвидшим гравцем в історії футболу.Jun 20, 2022

А ось усіма коханий і шанований Кріштіану Роналду і в цьому списку на п'ятому місці. Його показник 33,6 кілометрів на годину. Найбагатший футболіст у світі Ліонель Мессі (зараз він грає за «Барселону») може похвалитися прибутками, але не швидкостями. У нього всього 32,5 кілометрів на годину.

У Кріштіану 807 м'ячів Кріштіану Роналду встановив світовий рекорд з голів в офіційних матчах. Нападник «Манчестер Юнайтед» оформив хет-трик у першому таймі матчу 29-го туру АПЛ із «Тоттенхемом» (3:2, другий тайм). На його рахунку тепер 807 м'ячів у іграх на клубному рівні та за збірну Португалії.

Нападник “Парі Сен-Жермен” та збірної Франції Кіліан Мбаппе названий найдорожчим футболістом світу. Про це повідомляє дослідницький центр CIES Football Observatory. Потенційну трансферну вартість гравця аналітики оцінили у 205,6 мільйонів євро.